پشتیبانی و نگهداری

پشتیبانی تنها دغدغه شما نیست

پشتیبانی و نگهداری

از همان زمان که احساس نیاز کردید تا هر جایی که به مشاوره نیاز دارید؛ می‌توانید از مشاوره‌ی ما استفاده کنید. بعد از نصب نرم افزار کنترل تردد، اتوماسیون تغذیه و یا نرم افزار اتوماسیون ایاب و ذهاب کار تیم کسرا تمام نشده بلکه وارد فاز جدیدی می‌شود. شما می‌توانید هرگونه مشکل و درخواست خود را با تیم پشتیبانی در میان بگذارید. همکاران ما در این تیم همیشه آماده‌ی پاسخگویی به شما هستند.

24 ساعت شبانه وز در 7 روز هفته

در هر ساعت از شبانه‌روز در هر زمان و هر مکانی که اراده کردید می‌توانید درخواست‌ها و مشکلات خود را از طریق پشتیبانی اعلام کنید. این تیم همیشه آماده‌ی پاسخگویی به درخواست‌های شماست.

توسعه‌ی نرم افزار

ممکن است بعد از مدتی استفاده تصمیم بگیرید نرم افزار کنترل تردد، اتوماسیون تغذیه و اتوماسیون حراست خود را توسعه دهید و امکان جدیدی به آن اضافه کنید. کافی است با ما ارتباط برقرار کنید برای اینکه برای درخواست جدید زمان کمتری از شما گرفته شود در پرتال مشتری محیطی برای شما در نظر گرفته شده که شما می‌توانید در آنجا آنلاین درخواست خود را که اصطلاحا تیکت گفته می‌شود؛ قید کنید.

البته برای سازمان‌ها و شرکت‌هایی که به دلایلی نمی‌توانند درخواست تیکت کنند راه حل دیگری وجود دارد این شرکت‌ها می‌توانند با تماس تلفنی که در قرارداد همکاری یشان نیز ذکر شده اعلام درخواست کنند.

درخواست‌های شما بلافاصله توسط تیم پشتیبانی کسرا خوانده می‌شود و نهایتا در مدت 48 ساعت پیگیری می‌شود.

تیکت هایی که اولویت بالایی داشته باشند سریعا انجام می‌شوند؛ اما اگر ایجاد امکان جدیدی که برای نرم افزار شما نیاز به زمان بیشتری داشته باشد بعد از هماهنگی با تیم تولید زمانی برای تحویل آن در نظر گرفته می‌شود. البته کار تیم پشتیبانی اینجا به پایان نمی‌رسد بلکه بعد از تحویل امکان جدید این تیم با شماست تا هرگونه آموزش و مشکلی را در این رابطه داشتید را سریعا حل کند.

اگر در استفاده از نرم‌افزارتان با مشکل مواجه شدید و یا نیاز به آموزش داشتید می‌توانید درخواست خود را به صورت تیکت در پورتال بگذارید. تیم پشتیبانی کسرا تا آموزش کامل و حل مشکل پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد.

راهکارهای اختصاصی

برای سفارش محصول و خرید نرم افزار شما می‌توانید به دو صورت عمل کنید:

- یا اینکه از بین نرم‌افزارهای موجود با کمک تیم استقرار نرم افزار متناسب با نیاز سازمان و یا شرکت خود را انتخاب و بومی سازی کنید.

- یا نرم افزار خاص خود را سفارش دهید.

در مورد دوم بعد از آنکه درخواست‌های شما مورد تحلیل قرار گرفت و مشخص شد نرم افزارهای موجود نمی‌تواند نیاز سازمانی شما را در زمینه‌های حضور و غیاب، ایاب و ذهاب و یا اتوماسیون رزرو غذا رفع کند؛ راهکاری اختصاصی برای شما در نظر گرفته می‌شود.

در ادامه می‌توانید نمونه‌هایی از راهکارهای اختصاصی که تیم کسرا برای مشتریان خود طراحی کرده است را مشاهده کنید.

 و بعد در صورتی که در زمینه بستر توسعه لینکپ و یا محصولات و خدمات انتهایی ارایه ‌شده بر روی آن نیازمند راهکاری اختصاصی هستید، متخصصان لینکپ به عنوان مجموعه‌ای پیشرو در حوزه اینترنت اشیاء و هوشمندسازی آماده ارایه سرویس به شما هستند. کافی است نیازمندی‌های خود را از طریق فرم زیر به ما اطلاع دهید.

تحلیل و امکان‌سنجی

در تحلیل نیازها مدیر پروژه به همراه کارشناسان با تجربه شرکت و کاربران تخصصی سازمان برای نرم افزار مورد نظرتان در زمینه‌های مختلف کنترل تردد، رزرو غذا و اتوماسیون ایاب و ذهاب جلساتی را تشکیل می‌دهند. در این جلسات از کاربران تـخصصی خواسته می‌شود تا به نیازهای اطلاعاتی که توسط شرکت تهیه شده است به‌دقت پاسخ دهند. در واقع قصد از انجام این فعالیت این است که وضعیت موجود و فرآیندهای فعلی سازمان استخراج و بر اساس آن‌ها برنامه‌ریزی لازم صورت گرفته و حتی پیشنهادهایی برای بهینه‌سازی فرآیندها در سازمان ارایه شود.

علاوه بر این ممکن است بعد از نصب و ارایه‌ی نرم افزار شما تصمیم بگیرید امکان جدیدی را به آن اضافه کنید. اینکه آیا بتوان نرم افزار شما را توسعه داد یا خیر مربوط به مرحله‌ی امکان سنجی است.

مراحل پشتیبانی

  1. ثبت درخواست از طریق درگاههای ارتباط با مشتری

مشتریان کسرا می تواندد در هنگام به وجود آمدن هر گونه مشکل نرم افزاری و یا در صورت وجود درخواستهای مورد نیاز مربوط به نرم افزارهای کسرا درخواست خود را از طریق سامانه پورتال یا تماس با کال سنتر یا ارسال ایمیل و فکس به پشتیبانی کسرا ارجاع دهند.

  1. بررسی موارد درخواست شده توسط کارشناسان پشتیبانی

در صورتیکه درخواست از نوع خطای سیستن یا اشکال کاربری باشد که نیاز به بررسی زیاد و تغییرات عمده نداشته باشد واحد کال سنتر خطای مورد نظر را در لحظه رفع می نماید. در صورت اینکه بررسی و رفع خطا مستلزم زمان بیشتری باشد درخواست مورد نظر به واحد پشتیبانی ارائه داده شده و رفع این مساله در واحد پشتیبانی انجام میگیرد.

  1. حل مشکلات زیرساختی نرم افزار

در صورتیکه خطا مرتبط با زیرساخت نرم افزار باشد به واحد تولید ارجاع میگردد و با زمانبندی مشخص از طریق پچ در اختیار مشتریان قرار میگیرد. در صورتیکه درخواست جدید توسعه ای باشد ابتدا در کمیته های امکان سنجی و تحلیل، آنالیز  شده سپس در واحد تولید اجرایی میگردد و از طریق پچ در اختیار مشتریان قرار میگیرد. زمانبندی ارسال پچ به صورت ماهیانه میباشد.

  1. نحوه اطلاع رسانی از انجام درخواست مشتری

پس از بررسی های لازم در خصوص نحوه رفع مشکل و همچنین پس از انجام درخواست مشتری، رفع مشکل و انجام تست های نهایی و آماده سازی پچ، مشتریان از طریق پیامک از روند انجام کار مطلع میگردند.