ساختار تولید

تنها با عشق کار می کنیم

واحد تولید شرکت مهندسی کسرا شامل تیم های تحلیل و طراحی، R&D، کنترل کیفیت، توسعه نرم افزارهای اتوماسیون تردد، تغذیه، حراست و توسعه موبایل می باشد. ما با افتخار اعلام می نماییم که می توانیم در حو.زه هایی که به مسائل مربوط به نرم افزارهای حضور و غیاب، تغذیه و رستوران، حراست، حمل و نقل، تایم شیت و حوزه موبایل و مدیریت دانش می باشد، وارد شده و هر آنچه شما بخواهید تولید و توسعه دهیم. در ادامه توضیحات کاملی در این خصوص ارائه می شود.

تیم توسعه نرم افزار

تیم توسعه نرم افزار

این تیم با تسلط کامل بر مفاهیم حوزه منابع انسانی، نگهداشت و به روز رسانی نرم افزارهای موجود و توسعه نرم افزارها یا ماژولهای مرتبط و سایر ساختارهای مرتبط را بر عهده دارند.

تیم موبایل

توسعه نرم افزارهای اختصاصی موبایل، این تیم توسعه نرم افزارهای مختلف در حوزه منابع انسانی برای تلفن های همراه را بر عهده دارد.

تیم موبایل
3_8

تیم R&D

این تیم پاسخگوی پرسشهای مطرح شده در بخش IT بوده و تکنولوژیهای جدیدی که در حوزه های مختلف شکل می گیرد را رصد نموده و روی آنها کار می کند. بسیاری از محصولات فعلی کسرا نتیجه تیم R&D این شرکت می باشد.

تیم تحلیل و طراحی

این تیم نشکیل شده از متخصصانی با سابقه ای چندین ساله در توسعه نرم افزار در حوزه های مرتبط با کسراست، که در حال ارائه راهکارهایی می باشند که به خصوص مشتریان ما با آن روبرو هستند.

6_0
7

تیم کنترل کیفیت

این تیم همیشه در حال رصد و کنترل نرم افزارهای توسعه داده شده می باشد.