درباره ما

شرکت مهندسی کسرا

مختصری در مورد کسرا

شرکت مهندسی کسرا از سال 1379 توسط گروهی از کارشناسان و متخصصان حوزه IT تاسیس گردید و از آن زمان فعالیت خود را با ارائه راهکارها و نرم افزارهای حوزه منابع انسانی آغاز نمود. همگام با پیشرفت روزافزون تکنولوژی، شرکت مهندسی کسرا فعالیت خود را بر گسترش و به روزرسانی محصولاتش متمرکز نمود و توانست مجموعه ای متنوع از سیستم های مکانیزه همچون نرم افزارهای تغذیه و رستوران، اتوماسیون حضور و غیاب، نرم افزار حراست، نرم افزار حمل و نقل، نرم افزار مراجعین و میهمان و نرم افزار تایم شیت تولید نماید.
شرکت مهندسی کسرا با فراهم کردن محیطی صمیمانه و پرانرژی توانسته هر روز بر توانایی ها و خدمات در حوزه های تخصصی خود بیافزاید و در این سالها خدمت به مجموعه ای از مشتریان محترم و وفادار افتخار شرکت مهندسی کسرا می باشد که توانسته اند مسیر پیشرفت، همدلی و توسعه را برای ما رقم بزنند.
محور اصلی فعالیت این شرکت نرم افزار بوده و در رتبه بندی ارائه شده از سوی شورایعالی انفورماتیک کشور دارای رتبه یک می باشد.

منشور اخلاقی

ما بر این باور هستیم که شما تعیین کننده‌ی خط و مشی آینده شرکت هستید. به همین دلیل تلاش می‌کنیم تا با شناسایی و درک نیازهای شما، به‌کارگیری فناوری‌های روز و ارائه راهکارهای نوین بتوانیم در کمترین زمان و به بهترین شکل پاسخگوی تقاضایتان باشیم.

ما معتقدیم صداقت، شرافت، امانت‌داری و مسئولیت پذیری در عرصه تولید نرم‌افزار و ارائه خدمت مطلوب به شما و رعایت حقوقتان مهم‌ترین وظیفه‌ی ماست.

ما در چشم‌انداز خود در جستجوی اهداف بلندمدتی هستیم و هیچ راهکار و کیفیتی را برای کوتاه‌مدت ارائه نمی‌کنیم. آمده‌ایم تا در عرصه‌ی نرم‌افزاری کیفیتی روزافزون را عرضه کنیم و در تأمین نیازها و رضایت شما از هیچ کوششی دریغ ننماییم.

می‌خواهیم با بهره‌گیری از تکنولوژی برتر جهانی، تأکید بر اصل مشتری مداری، رعایت اخلاق حرفه‌ای، انجام به‌موقع تعهدات و با بهره جستن از سرمایه انسانی نخبه و کارآمد به‌عنوان پیشگام در حوزه نرم‌افزار باشیم و از بهترین‌ها در خاورمیانه شناخته شویم. ما بر این باوریم که حفظ کیفیت در ارائه خدمات و کسب رضایت شما تنها راه رسیدن به اهداف بلندمدت کسرا است.

ارزش های شرکت

کسرا بر این باور است که مشتری تعیین کننده خط و مشی آینده شرکت است بدین منظور تلاش می کنیم تا با شناسایی و درک نیازهای مشتریان، بکارگیری فناوری‌های روز و ارائه راهکارهای نوین بتوانیم در کمترین زمان و به بهترین شکل پاسخگوی خواست مشتریان و بازار باشیم.

درک ذینفعان

درک کردن و در نظر داشتن خواسته ها و نيازهای ذینفعان

حفظ کرامت انسانی

به رسميت شناختن و در نظر داشتن حقوق دیگران و حفظ کرامت انسانی افراد

ارتقای توانمندی های شخصی

به کارگيری دانش و مهارت کسب شده در انجام وظایف فردی و گروهی

درک نیاز مشتریان

خلق، ارایه و اجرای ایده های جدید در راستای ارایه راهکارهایی متناسب با نیاز مشتریان

حفظ محیط زیست

اهتمام بر کاهش تخریب محیط زیست و تلاش در جهت حفظ آن

هم افزایی با کار تیمی

همفکری و کار تیمی در راستای هم دلی و هم افزایی سازمانی

توسعه خلاقیت

توسعه خلاقیت و نوآوری به عنوان مزیت رقابتی در برابر رقبا

تلاش در جهت اهداف

تلاش هدفمند و مستمر در راستای دستیابی به اهداف مشترک و متعالی سازمان

راهکارهای بهینه

رعایت اصل بهینگی و شناسایی راهکارهای بهينه برای انجام بهتر وظایف

خشنودی مشتریان

اهتمام در ارایه خدمات و کسب خشنودی مشتریان

برخی از مشتریان

کسرا بر این باور است که مشتری تعیین کننده خط و مشی آینده شرکت است بدین منظور تلاش می کنیم تا با شناسایی و درک نیازهای مشتریان، بکارگیری فناوری‌های روز و ارائه راهکارهای نوین بتوانیم در کمترین زمان و به بهترین شکل پاسخگوی خواست مشتریان و بازار باشیم.  » مشاهده لیست کامل

159-1
141-1
140-1
138-1
137-1
84-1
Bank-Logo
47-1
Logo-bank
44-1
215-1
49-1