درباره ما

برای هر مسئله‌ای راه‌حلی وجود دارد و برای هر کسب و کاری راهکاری

کیمیاگران سرزمین رایانه

هسته اصلی شرکت مهندسی کسرا در سال 1379 شکل گرفت. تیمی که بعد از 5 سال تلاش توانست کارشناسان و متخصصان بیشتری را با خود همراه کند.

ما با این هدف که بتوانیم ارزش‌ها و راهکارهای رایانه‌ای را برای کسب و کارهای مختلف ایجاد کنیم نام شرکتمان را کیمیاگران سرزمین رایانه نامیدیم. بعد از مدتی تحقیق و تفحص متوجه شدیم می‌توانیم دغدغه‌ها و مشکلاتی که سازمان‌ها و شرکت‌های خصوصی و دولتی با آن مواجه هستند را حل کنیم. دغدغه‌هایی از جنس مدیریت منابع انسانی که با نرم افزارهای پرسنلی جامع و تحت وب کسرا به آسانی رفع شده است؛ نرم افزارهایی در زمینه‌های کنترل تردد، اتوماسیون تغذیه و اتوماسیون ایاب و ذهاب که محاسبه‌ی ترددها، رزرو غذا و غیره را برای سازمان‌ها و کارکنان آن‌ها آسان می‌کند.

به مرور و با گسترش شرکت توانستیم در استان‌های مختلف کشور نظیر خراسان، سمنان، تهران و اصفهان و چند شهر دیگر نمایندگی داشته باشیم و به همه‌ی شرکت‌ها و سازمان‌ها در هر نقطه از این مرز و بوم و با هر نیاز نرم افزاری که هستند کمک کنیم تا کنترل همه‌ی امور مربوط به کارکنان را در دست بگیرند.

مهم‌ترین سیستم‌های شرکت ما که در حال حاضر ارائه می‌شوند؛ سیستم‌های اتوماسیون حضور و غیاب، اتوماسیون تغذیه، رستوران و باشگاه، اتوماسیون مراجعین و مهمان، اتوماسیون حمل و نقل و سرویس‌ها و اتوماسیون تایم شیت است.

تیم کسرا هم‌چنین  توانسته است به منظور ارائه ی خدمات بهتر سخت افزارهای مرتبط با حوزه های اتوماسیونی خود را با همکاری  برندهای معتبر جهانی تهیه و در دسترس مشتریان خود قرار دهد.

اکنون آن تیم چند نفره به یک خانواده‌ی بزرگ تبدیل شده که بیش‌ از 150  پرسنل در آن عضویت دارند و افتخار می‌کند که توانسته برای تعداد زیادی از شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی بزرگ کشور مانند ذوب‌آهن، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، شهرداری قم و شرکت ملی حفاری ایران و غیره راهکارهای مدیریتی ارائه کند.

منشور اخلاقی

ما بر این باور هستیم که شما تعیین کننده‌ی خط و مشی آینده شرکت هستید. به همین دلیل تلاش می‌کنیم تا با شناسایی و درک نیازهای شما، به‌کارگیری فناوری‌های روز و ارائه راهکارهای نوین بتوانیم در کمترین زمان و به بهترین شکل پاسخگوی تقاضایتان باشیم.

ما معتقدیم صداقت، شرافت، امانت‌داری و مسئولیت پذیری در عرصه تولید نرم‌افزار و ارائه خدمت مطلوب به شما و رعایت حقوقتان مهم‌ترین وظیفه‌ی ماست.

چشم انداز

ما در چشم‌انداز خود در جستجوی اهداف بلندمدتی هستیم و هیچ راهکار و کیفیتی را برای کوتاه‌مدت ارائه نمی‌کنیم. آمده‌ایم تا در عرصه‌ی نرم‌افزاری کیفیتی روزافزون را عرضه کنیم و در تأمین نیازها و رضایت شما از هیچ کوششی دریغ ننماییم.

می‌خواهیم با بهره‌گیری از تکنولوژی برتر جهانی، تأکید بر اصل مشتری مداری، رعایت اخلاق حرفه‌ای، انجام به‌موقع تعهدات و با بهره جستن از سرمایه انسانی نخبه و کارآمد به‌عنوان پیشگام در حوزه نرم‌افزار باشیم و از بهترین‌ها در خاورمیانه شناخته شویم. ما بر این باوریم که حفظ کیفیت در ارائه خدمات و کسب رضایت شما تنها راه رسیدن به اهداف بلندمدت کسرا است.

ارزش های شرکت

کسرا بر این باور است که مشتری تعیین کننده خط و مشی آینده شرکت است بدین منظور تلاش می کنیم تا با شناسایی و درک نیازهای مشتریان، بکارگیری فناوری‌های روز و ارائه راهکارهای نوین بتوانیم در کمترین زمان و به بهترین شکل پاسخگوی خواست مشتریان و بازار باشیم.

ارائه گزارش‌های آنلاین و مستند

درک کردن و در نظر داشتن خواسته ها و نيازهای ذینفعان

قوی‌ترین، کامل‌ترین و منسجم‌ترین سامانه کنترل کار و زمان

به رسميت شناختن و در نظر داشتن حقوق دیگران و حفظ کرامت انسانی افراد

سیستم‌های یکپارچه کاملا تحت وب

به کارگيری دانش و مهارت کسب شده در انجام وظایف فردی و گروهی

قابلیت تطبیق با زیرساخت های سخت افزاری موجود و عدم نیاز به سخت افزارهای جدید

خلق، ارایه و اجرای ایده های جدید در راستای ارایه راهکارهایی متناسب با نیاز مشتریان

یکپارچگی با سایر نرم افزارهای اتوماسیون سازمانی با استفاده از معماری سرویس گرا (SOA)

اهتمام بر کاهش تخریب محیط زیست و تلاش در جهت حفظ آن

قابلیت توسعه هم‌زمان بر اساس خواسته‌های مشتری

همفکری و کار تیمی در راستای هم دلی و هم افزایی سازمانی

ثبت و ردیابی وقایع سیستم

توسعه خلاقیت و نوآوری به عنوان مزیت رقابتی در برابر رقبا

تهیه سخت‌افزار بر اساس شرایط سازمان و ارائه راه‌حل‌های بهینه

تلاش هدفمند و مستمر در راستای دستیابی به اهداف مشترک و متعالی سازمان

سریع‌ترین و مطمئن‌ترین هسته محاسباتی کارکرد

رعایت اصل بهینگی و شناسایی راهکارهای بهينه برای انجام بهتر وظایف

استقرار و نصبی کارآمد و پشتیبانی سریع

اهتمام در ارایه خدمات و کسب خشنودی مشتریان

برخی از مشتریان

کسرا بر این باور است که مشتری تعیین کننده خط و مشی آینده شرکت است بدین منظور تلاش می کنیم تا با شناسایی و درک نیازهای مشتریان، بکارگیری فناوری‌های روز و ارائه راهکارهای نوین بتوانیم در کمترین زمان و به بهترین شکل پاسخگوی خواست مشتریان و بازار باشیم.  » مشاهده لیست کامل

159-1
141-1
140-1
138-1
137-1
84-1
Bank-Logo
47-1
Logo-bank
44-1
215-1
49-1